Spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim

Już niedługo, bo w czwartek 20 października o godz. 17.30, Biblioteka Publiczna w Środzie zaprasza wszystkich sympatyków dobrej książki na spotkanie autorskie z Alkiem Rogozińskim. Odbędzie się ono w Galerii Miejskiej na Starym Rynku. Dla wielbicieli kryminału, a szczególnie kryminału z czarnym humorem w typie Joanny Chmielewskiej, jest to wyjątkowa okazja, żeby m.in. posłuchać, skąd bierze pomysły autor wielu poczytnych książek. Może nawet okazja, by samemu spytać autora o niektóre szczegóły?

Zapraszamy serdecznie! Wstęp wolny, możliwość zakupu książek po promocyjnej cenie z autografem.

Spotkanie to jest jednym z cyklu wydarzeń organizowanych w ramach projektu Biblioteki pt. „Wciągnięci w litery”, dofinansowanego przez MKiDN” w programie Partnerstwo dla książki.

Lista aktualności
blog