banner

AKTUALNOŚCI

Spotkanie autorskie z Anną Kamińską - 17 listopada 2022 r.

Biblioteka Publiczna zaprasza czytelników oraz sympatyków dobrej książki na spotkanie autorskie z Anną Kamińską, znaną dziennikarką i autorką biografii znanych w Polsce osób, których życie określiła pasja – Wandy Rutkiewicz, Simony Kossak, Marka Kotańskiego i innych.

Biblioteka Publiczna zaprasza czytelników oraz sympatyków dobrej książki na spotkanie autorskie z Anną Kamińską, znaną dziennikarką i autorką biografii znanych w Polsce osób, których życie określiła pasja – Wandy Rutkiewicz, Simony Kossak, Marka Kotańskiego i innych. Spotkanie będzie okazją do porozmawiania o nich i o kulisach powstawania książek. Na miejscu będzie można również kupić książki i zdobyć autograf autorki. Spotkanie przygotowane we współpracy z Galeria Miejska Muzeum Ziemi Średzkiej "Dwór w Koszutach" odbędzie się tamże w czwartek 17 listopada o godz. 18.00.
Jest to już przedostatnie autorskie spotkanie w ramach tegorocznego projektu Biblioteki pt. „Wciągnięci w litery”, finansowanego przez MKiDN w programie „Partnerstwo dla książki”.

 

 Lista aktualności
fb
blog
Serwis www.biblioteka.sroda.wlkp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.