banner

AKTUALNOŚCI

Spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem

W dniu 17 listopada o godz. 17.30 odbyło się w MBP spotkanie autorskie z Jackiem Fedorowiczem, znanym satyrykiem, aktorem i autorem audycji radiowych.

W czwartek 17 listopada w sali wypełnionej po brzegi  Jacek Fedorowicz prezentował swoje monologi, skecze i felietony. Starsze i nowsze teksty bawiły publiczność tak bardzo, że  - jak sam autor wpisał później do kroniki - od lat nie miał tak udanego spotkania.

Salwy śmiechu, dyskusje z autorem i cytowanie jego różnych charakterystycznych sformułowań, podpisywanie najnowszej książki "Ja, jako wykopalisko" oraz znakomita forma sceniczna samego autora - ta mieszanka gwarantowała niezapomniany  wieczór.<img alt="\\"\\"" src="\\" _cke_saved_src="\\"http://www.mbpsroda.pckomp.cp5.win.pl/public/files3/Image/zima.jpg\\"" style="\\"width:" 800px;="" height:="" 600px;\\"=""></p> <p><img src="http://www.mbpsroda.pckomp.cp5.win.pl/public/files3/Image/zima.jpg" _cke_saved_src="http://www.mbpsroda.pckomp.cp5.win.pl/public/files3/Image/zima.jpg" style="width: 800px; height: 600px;" alt=""></p>

 Lista aktualności
fb
blog
Serwis www.biblioteka.sroda.wlkp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.