banner

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z podróżniczką i pisarką Marzeną Filipczak - 12 maja 2022 r.

W czwartek 12 maja o godz. 17.30 do Biblioteki przyjedzie p. Marzena Filipczak – dziennikarka, pisarka i podróżniczka.

W czwartek 12 maja o godz. 17.30 do Biblioteki przyjedzie p. Marzena Filipczak – dziennikarka, pisarka i podróżniczka. Autorka 5 książek o podróżowaniu (szczególnie w pojedynkę), które czyta się bardzo lekko i na wesoło. Na spotkaniu, które będzie miało tytuł „Bliska egzotyka na nowe czasy”, oprócz prezentacji multimedialnej opowie o tym, jak podróżuje się solo i jak się zabrać za zorganizowanie bezpiecznej i ciekawej podróży w obecnej sytuacji na świecie. To doświadczona globtrotterka i pisząca od lat dziennikarka, z której przemyśleń będziemy mieli okazję skorzystać.
Na spotkaniu będzie możliwość zakupu najnowszych tytułów p. Filipczak, a samo spotkanie będzie streamingowane. Jest ono jednym z elementów projektu „Wciągnięci w litery”, dofinansowanego przez MKiDN, który Biblioteka realizuje w tym roku. Zapraszamy!

 

 Lista aktualności
fb
blog
Serwis www.biblioteka.sroda.wlkp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.