banner

AKTUALNOŚCI

Warsztaty Kompetencji czytelniczych - 18 października 2022 r.

We wtorek, 18 października, we współpracy ze Szkołą podstawową nr 2 i 3, Biblioteka Publiczna organizuje drugą część warsztatów technik czytania.

We wtorek, 18 października, we współpracy ze Szkołą podstawową nr 2 i 3, Biblioteka Publiczna organizuje drugą część warsztatów technik czytania, skierowaną do wszystkich osób, które uczą czytać dzieci albo sami lubią czytać. Poprowadzi je trenerka czytania, pani Małgorzata Swędrowska z UAM. Tym razem temat zajęć brzmi „777 sposobów na czytanie wierszy”. Będzie można podpatrzeć, jak niestandardowo  podejść do czytania poezji, jakimi „mykami”  zainteresować małych czytelników i jak sprawić, żeby polubili czytanie jako świetną zabawę. Zaangażowanie prowadzącej ( p. Swędrowskiej) i jej ogromne doświadczenie zawodowe jest gwarancją swobodnego, ale na wysokim poziomie kompetencji toku zajęć.

Zapraszamy serdecznie nauczycieli, opiekunów dzieci, rodziców i dziadków, no i oczywiście samych czytelników – starszych i młodszych.

Wstęp wolny, sala w SP2, wtorek 18.10, od godziny 17.00-18.15.

 Lista aktualności
fb
blog
Serwis www.biblioteka.sroda.wlkp.pl wykorzystuje pliki cookies, które umożliwiają i ułatwiają Ci korzystanie z jego zasobów. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies kliknij . Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.